Oferta

Obecnie oferta Pracowni psychologii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej obejmuje konsultacje i wsparcie psychologiczne, indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną młodzieży i osób dorosłych oraz diagnozę psychologiczną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem poniżej.

Przyjmujemy tylko osoby dorosłe.

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Terapia poznawczo-behawioralna to forma leczenia wielu zaburzeń psychicznych oraz wsparcia w radzeniu sobie z różnego rodzaju problemami psychologicznymi. Jej skuteczność udowodniona została wynikami wielu badań naukowych. Podejście to opiera się na współpracy terapeuty i pacjenta, ponieważ tylko praca obu stron umożliwia osiągnięcie wspólnie ustalonych celów i zapobiega nawrotom. 

Terapia schematów

Terapia schematów to pogłębiona, wglądowa forma terapii poznawczo-behawioralnej, która koncentruje się na leczeniu zaburzeń osobowości. Jej skuteczność udowodniona została wynikami badań naukowych.

Konsultacje i wsparcie psychologiczne

Forma konsultacyjna sesji psychologicznych oraz wsparcie psychologiczne są skierowane do osób, które mierzą się z różnego rodzaju kryzysami. Mogą być samodzielną formą leczenia lub jedynie wstępem do terapii. W ich trakcie terapeuta ma szansę lepiej zrozumieć pacjenta oraz jego trudności, zdiagnozować obecne problemy oraz wspólnie z pacjentem ustalić plan dalszego działania.200 zł (sesja 50 minut)

Diagnoza psychologiczna

Diagnoza psychologiczna składa się z wywiadu, obserwacji i/lub użycia różnego rodzaju testów. Może być podstawą ustalenia celów leczenia oraz doboru odpowiedniej jego formy pacjentom chcącym skorzystać z pomocy specjalisty lub pozwolić na zrozumienie własnego zachowania osobom, które nie są zainteresowane współpracą z psychologiem. 

Opinie i zaświadczenia

Wystawienie opinii (np. o braku psychologicznych przeciwwskazań do różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych) lub zaświadczenia o korzystaniu z konsultacji, wsparcia psychologicznego lub psychoterapii możliwe jest na wniosek pacjenta.

dr Karolina Zarychta-Zajączkowska

ZADZWOŃ 501-363-196
NAPISZ kazarychta@gmail.com

dr Izabela Pawłowska


ZADZWOŃ
 
881-912-408
NAPISZ idpawlowska@gmail.com

 

Kontakt

ul. Krawiecka 1/517
54-148 Wrocław